Національна федерація бодібілдингу України

Правила WADA

ВСЕСВІТНІЙ АНТИДОПІНГОВИЙ КОДЕКС

Всесвітній Антидопінговий Кодекс (Кодекс) є основоположним і універсальним документом, на якому ґрунтується Всесвітня антидопінгова програма в спорті. Мета Кодексу полягає в підвищенні ефективності боротьби з допінгом у світі шляхом об’єднання основних елементів цієї боротьби. Для досягнення ефективної взаємодії з тих питань, у яких потрібна одностайність, Кодекс містить доволі конкретні положення; водночас він досить універсальний у тих випадках, коли потрібний гнучкий підхід до питань застосування на практиці принципів боротьби з допінгом. Кодекс розроблено з урахуванням принципів пропорційності і прав людини.

Всесвітній антидопінговий кодекс українською мовою можна завантажити:

Всесвітній антидопінговий кодекс 2021

 

ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО АНТИДОПІНГОВИЙ КОНТРОЛЬ У СПОРТІ

Цей Закон визначає правові та організаційні засади здійснення антидопінгового контролю в Україні, участі відповідних закладів, установ та організацій у профілактиці, запобіганні застосуванню та поширенню допінгу у спорті.
Нижче за посиланням можна ознайомитись з повним текстом Закону України про антидопінговий контроль у спорті:
Закон України про антидопіговий контроль у спорті

 

ЗАБОРОНЕНИЙ СПИСОК

Офіційний текст Забороненого списку 2022 підготовлений Всесвітнім антидопінговим агентством (ВАДА) і опублікований на його офіційному сайті 2022 List of Prohibited Substances and Methods (List). Заборонений список є одним із  Міжнародних стандартів ВАДА, де перелічені речовини та методи, заборонені, заборонені до використання в змагальний та позазмагальний період. Речовини та методи класифіковані за категоріями (наприклад стероїди, стимулятори, генний допінг і т.д.).

Заборонений список 2022 (українською мовою)

Переклад українською мовою Забороненого списку 2022 здійснено Національним антидопінговим центром та надається виключно із інформаційною метою.

 

АНТИДОПІНГОВІ ПРАВИЛА НАДЦ

Антидопінгові правила НАДЦ 2021 (чинні з 01 січня 2021 року)

 

Корисні посилання:

https://nadc.org.ua/ – Національний антидопінговий центр України

 

ВНИМАНИЕ!

Это новая версия сайта, она ещё в разработке. 
Перейти на старый сайт можно по ссылке

http://old.fbbu.com.ua/