Національна федерація бодібілдингу України

Академія ФББУ – єдиний в Україні офіційний центр підготовки інструкторів тренажерного залу від Національної Федерації Бодібілдингу України.

ВтiлюEмо мрiï

ми допоможемо вашим мріям стати реальністю

Давно мрієте стати частиною всесвітньої федерації IFBB? Працювати, вчитись, вдосконалюватись, змагатись серед кращих? Все, що відокремлює вас від мрії – це відсутність знань та досвіду, які є у наших викладачів.

Академія ФББУ підготувала потужний освітній цикл «Інструктор тренажерного залу» і запрошує всіх бажаючих отримати знання, практичні навички, підвищити свою кваліфікацію та стати сертифікованим інструктором – затребуваним фахівцем.

Команда наших викладачів розробила логічній ефективний методичний план, який дозволяє в найкоротший термін отримати необхідні алгоритми для подальшої роботи в сфері комерційного оздоровчого фітнесу.

Програма курсу

ми представляємо інноваційний курс навчання

Академия ФББУ

Основи біомеханіки

Академия ФББУ

Анатомія опорно-рухового апарату (артрологія, міологія)

Академия ФББУ

Фізіологія і біохімія м'язової діяльності

Академия ФББУ

Основи раціонального харчування

Академия ФББУ

Теорія і методика організації тренувального процесу

Академия ФББУ

Аналіз і відпрацювання кінетичних моделей вправ (практика)

Що в результатi?

Послідовне вивчення перерахованих вище блоків дає в кінцевому підсумку розуміння тієї технології, по якій працює профільний фахівець – професіонал своєї справи. Теорія + Практика + Самоосвіта це три кити, на яких тримається майстерність інструктора / тренера та його професіоналізм.

Академия ФББУ

Хто до нас звертаeться?

Академия ФББУ

В Академію ФББУ звертаються різні люди, але їх об’єднує одне – готовність переступити за горизонт звичного, розібратися в тому, що не зрозуміло та складно. Зробити те, що здається неможливим. Всі вони рухаються вперед і досягають успіху. Результат гарантований.

Новини

Стежте за новинами. Будьте в курсі всiх подій.

Проведи літо з користю💪

Проведи літо з користю💪

❗7-го серпня❗ починається навчання на освітньому курсі “Інструктор тренажерного залу” від Академії ФББУ. Встигни забронювати місце! Кількість обмажена🔥 Команда наших викладачів розробила логічний та ефективний

Читати повністю »

Люди про нас

КОНТАКТИ

Ми завжди на зв’язку

Партнери