Національна федерація бодібілдингу України

Інформація для спортсменів

Шановні спортсмени! Цей лист ОБОВ’ЯЗКОВИЙ для прочитання!

Для того, щоб стати членом федерації Вам необхідно звернутися до Вашого обласного Президента (контактні телефони є на сайті в розділі «Контакти в областях»). ТІЛЬКИ керівник обласного осередку ФББУ подає заявку на участь у ВСІХ змаганнях, що проводяться на території України за версією ФББУ (IFBB)! Телефоном запис на змагання не проводиться!

Запитання: в якому залі тренуватися, де купити грим, туфлі, де пошити плавки чи купальник, яку зачіску зробити і які прикраси одягнути – задавайте вашому тренеру чи консультуйтеся з людьми в обласній федерації!

Федерація бодібілдингу України – громадська організація, яка не шукає спонсорів спортсменам і не спонсорує їх!!!

Якщо Ви вже приїхали виступати на чемпіонат чи кубок України:

Допускаються всі спортсмени, які є в заявці за підписом керівника обласного осередку ФББУ або керівника комітету спортсменів. Сама від себе людина виступати не може!

Явка на реєстрацію (зважування та вимірювання зросту) ОБОВ’ЯЗКОВА! По телефону це не робиться! На реєстрацію всі приходять у вказаний час, винятків ні для кого немає.

На реєстрацію ОБОВ’ЯЗКО приходити в тому вигляді, в якому ви вийдете на сцену: з поголеним тілом, у плавках для змагань або купальниках! Нижня білизна та шкарпетки не допустимі! Обов’язково: все, з чим ви виступатимете у всіх раундах: туфлі, купальники, костюм для довільної! Грим на реєстрації не обов’язковий! Музика приноситься лише на дисках або флешці та лише з треком для виступів! На флешках серед численних фото та папок із документами суддя з музики не шукатиме Вашої фонограми! Музика, що містить нецензурну лексику, заборонена!

Не приймаються репліки: зараз немає, а завтра будуть інші плавки, купальник чи туфлі; а пам’ятайте, я вже в цьому виступав(а); це востаннє і т.д.

Змагання:

Виходьте вчасно на сцену у свої категорії! Якщо ви з якихось причин пропустили свою категорію, на Вас не чекатимуть Ваші колеги по сцені та судді! Якщо ви пропустили виступ, ви не можете виходити виступати в інших категоріях!

Якщо з якихось причин спортсмен знімається зі змагань – попереджайте представника команди!

Забороняється виходити на сцену у стані алкогольного сп’яніння, жувати жуйки, пити воду на сцені під час виступу, йти за лаштунки під час виступу категорії.

Якщо Ви не задоволені зайнятим місцем, виявляйте повагу до своїх колег по сцені, суддів та глядачів: не залишайте сцену самостійно під час нагородження, не кидайте та не рвіть грамоти, не знімайте медалі, нецензурна лексика у бік спортсменів та суддів теж не допустима!

Після змагань:

Шановні спортсмени та їхні представники, залишайте після порядку за лаштунками та в номерах у готелі!

Якщо ви бажаєте почути коментарі та зауваження до свого виступу, звертайтеся, будь ласка, у коректній формі до представників федерації, суддів, тренерів.

Якщо ви бажаєте пробувати свої сили на міжнародній сцені – обговорюйте це з Президентом обласної федерації та тренерами ФББО у напрямках.

Якщо ви пройшли відбір і Вас включили до збірної на міжнародний турнір:

Обов’язково наявність закордонного паспорта!

Вам усім відкриває візи представник ФББE. Вам буде надано мінімальний список документів від Вас! Але якщо ви його не передаєте у вказаний період часу, Ви відкриваєте візу самостійно!

З Вами можуть поїхати додаткові особи, що супроводжують, але це обговорюється відразу, коли формується команда!

Якщо представники їдуть нелегально (не сплачують зазначену у положенні про змагання суму організаторам), федерація не несе за них відповідальності! «Нелегальні» представники, не ставте запитання: як пройти на змагання, як потрапити за лаштунки, як дістати перепустку, як потрапити на бенкет тощо.

Шановні спортсмени, які включені на міжнародні змагання, від моменту збору команди перед виїздом до моменту повернення в країну, за Вас відповідальні представники федерації, слухати та виконувати їх прохання та доручення обов’язково!

Якщо Ви заявлені в одну категорію, ви можете виступити в іншій лише з дозволу представника команди та тренера збірної!

Якщо з яких-небудь причин ви не їдете на змагання, а включені в заявку, попереджайте заздалегідь представника команди та тренера!

Початок міжнародних подорожей!

Обов’язково дістатися місця зустрічі команди у вказаний час!

Літак:

Допускається на кожну людину лише один багаж вагою 23кг, додаткова вага та багаж оплачується окремо в авіалініях!

Все необхідне для виступу береться в ручну поклажу, окрім гриму (грим добре упакований здається у багаж)!

Їжу можна брати із собою у літак! Не можна брати колючі та ріжучі предмети (ножі, виделки і т.д.) Не можна брати рідину більше 100мл!

ВСІ в обов’язковому порядку повинні поставити перетин кордонів на паспортному контролі в закордонний паспорт (не на посадковий)!

Зберігайте посадкові, їх необхідно здати для звіту представнику команди разом із закордонним паспортом із зазначеними перетинами після повернення в країну!

Автобус:

Вага на кожну людину не обмежена!

Відмітка про перетин кордону в закордонний паспорт обов’язкова!

Кожен спортсмен повинен мати:

Внесок за участь (у тій сумі та валюті, яка зазначена у положенні про змагання)

Депозит у готелі та кишенькові гроші на непередбачені витрати (транспорт, таксі, додаткова їжа, вода тощо)

Грим

Плавки (купальник та туфлі), костюм для довільної (для категорій фітнесу)

Диск із музикою для виступу (трек має бути чітко обрізаний: бодібілдинг та класичний бодібілдинг – 60с, фітнес – 90с.)

Необхідну для Вас аптечку!

Про все додатково необхідне Вам турбуйтеся САМІ ТА ЗАРАДИ: їжа, вода, плитка, ваги, гума, плойка та праска для волосся, косметика, килимок, простирадла і т.д.

Період змагань

КОЖНИЙ СПОРТМЕН ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ВИВЧИТИ ОБОВ’ЯЗКОВІ ПОЗИ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ!!!

Час на грим, нанесення макіяжу, випробування сцени, розгойдування – розраховуйте самостійно!

Попереджайте представника команди про Ваше місцезнаходження!

Допомагайте колегам по команді і якщо Вам щось необхідно, звертайтесь до представника команди!

Усі спортсмени мають право виступати лише за однією версією федерації IFBB/FBBU!

ВНИМАНИЕ!

Это новая версия сайта, она ещё в разработке. 
Перейти на старый сайт можно по ссылке

http://old.fbbu.com.ua/