14-16.2014 в м.Чачак, Сербія, пройшов Чемпіонат світу з дитячо-юнацького фітнесу. Чемпіонкою світу в своїй віковій категорії – 11 років, стала Поліна Струкова з Черкас (тренер Антоніна Оробець). Це єдина медаль юнацької збірної команди України на цьогорічному світовому чемпіонаті. Зазначимо, що для Поліни Струкової це третя перемога на Чемпіонатах світу з дитячо-юнацького фітнесу.
Ще одна наша спортсменка увійшла у фінал Чемпіонату світу-2024 – черкащанка Ірина Григор’єва (тренер Наталія Захаренко) стала 6-ю у віковій категорії 9 років.
Поза фіналом залишилися дебютанти Чемпіонату світу: Самойленко Аліна (вікова категорія 15 років, Арапова Вероніка (вікова категорія 13 років – 17 місце), Мірошник Анна (вікова категорія 13 років – 13 місце), Змачинська Марія (вікова категорія 12 років – 13 місце), Богатирьова Діана (вікова категорія 9 років – 12 місце), Рябова Валерія (вікова категорія 9 років – 13 місце), Веретільник Вікторія (вікова категорія 8 років – 7 місце), Попова Катерина (вікова категорія 8 років – 9 місце).
Щиро вітаємо! Слава Україні!
![УКРАЇНКА ПОЛІНА СТРУКОВА – ТРИРАЗОВА ЧЕМПІОНКА СВІТУ З ФІТНЕСУ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/448493782_881977870636910_6842174449456383095_n-768x1024.jpg)
![УКРАЇНКА ПОЛІНА СТРУКОВА – ТРИРАЗОВА ЧЕМПІОНКА СВІТУ З ФІТНЕСУ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/417433224_881977910636906_5025590423173879706_n-768x1024.jpg)
![УКРАЇНКА ПОЛІНА СТРУКОВА – ТРИРАЗОВА ЧЕМПІОНКА СВІТУ З ФІТНЕСУ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/448538704_881977933970237_5420465309732932440_n-1024x576.jpg)
![УКРАЇНКА ПОЛІНА СТРУКОВА – ТРИРАЗОВА ЧЕМПІОНКА СВІТУ З ФІТНЕСУ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/448467449_881977963970234_7903299515316060162_n-1024x768.jpg)
![УКРАЇНКА ПОЛІНА СТРУКОВА – ТРИРАЗОВА ЧЕМПІОНКА СВІТУ З ФІТНЕСУ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/448497497_881977980636899_8395875904990119388_n-1024x768.jpg)