Слідом за абсолютною перемогою у бодіфітнесі серед майстрів на Чемпіонаті Європи з фітнесу та бодібілдингу, харків’янка Євгенія Пруцкова (тренер Віктор Кожушко) тріумфувала у бодіфітнесі серед жінок у ростовій категорії понад 168 см. У бодіфітнесі серед жінок до 168 см “бронзу” здобула Ганна Начічко. Щиро вітаємо! Слава Україні! Слава ЗСУ!
![кожушко5 кожушко5](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/kozhushko5-qnod43562eywpnvp15rue65myf30zf5nbywx2ae2io.jpg)
ЄВГЕНІЯ ПРУЦКОВА – ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ У БОДІФІТНЕСІ +168 СМ! ГАННА НАЧІЧКО – БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ!
- ЗМАГАННЯ, НОВИНИ
- 4 Травня, 2024
- 20:57