Заслужений майстер спорту України Євгенія Пруцкова (м. Харків, тренер Віктор Кожушко) сьогодні у м. Санта-Сусанна, Іспанія, стала автором подвійного тріумфу у бодіфітнесі серед майстрів. Євгенія перемогла серед майстрів 40-44 роки у відкритій ростовій категорії і підтвердила реноме спортсменки високого міжнародного класу здобувши титул абсолютної чемпіонки Європи серед майстрів. Щиро вітаємо! Слава Україні!
![889999 889999](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/889999-qno51aslsiwj0g9k0yrsj1t366c6qbr10pebbnjlfk.jpg)
ЄВГЕНІЯ ПРУЦКОВА – АБСОЛЮТНА ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ У БОДІФІТНЕСІ СЕРЕД МАЙСТРІВ!
- ЗМАГАННЯ, НОВИНИ
- 4 Травня, 2024
- 17:52