На Чемпіонаті світу з фітнесу та бодібілдингу, який приймає іспанське місто Санта-Сусанна, сьогодні у велнесі серед жінок у ростовій категорії понад 168 см Україну представляли дві вінничанки Анастасія Шевченко та Юлія Горнушкіна. За підсумками змагань Анастасія Шевченко стала володаркою срібної медалі Чемпіонату світу, а Юлія Горнушкіна посіла шосте місце. Вітаємо! Слава Україні!
![8777 8777](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/8777-qexarpbqzro5iftvn75x9wngazzxzwnnlwv31f0w8w.jpg)
АНАСТАСІЯ ШЕВЧЕНКО – ВІЦЕЧЕМПІОНКА СВІТУ У ВЕЛНЕСІ! ЮЛІЯ ГОРНУШКІНА У ТОП-6!
- ЗМАГАННЯ, НОВИНИ
- 5 Листопада, 2023
- 19:54