Національна федерація бодібілдингу України

зображення_viber_2023-05-05_17-20-57-727

ОЛЬГА БОЛДУСЄВА – ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ У БІКІНІ СЕРЕД МАЙСТРІВ! КСЕНІЯ СКОРОХОД – ВІЦЕЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ У БІКІНІ СЕРЕД МАЙСТРІВ!

Авторками другого за день медального дублю українок в одній категорії на Чемпіонаті Європи з фітнесу та бодібілдингу (м. Санта-Сусанна, Іспанія) стали одеситка Ольга Болдусєва та киянка Ксенія Скороход.

Ольга Болдусєва перемогла у бікіні серед майстрів +45 років у відкритій ростовій категорії, Ксенія Скороход стала у названій категорії віцечемпіонкою Європи.

Медальний дубль зробили спортсменки збірної України на Чемпіонаті Європи з фітнесу та бодібілдингу у бікіні серед майстрів 35-39 років у ростовій категорії понад 164 см.
Киянка Марія Шевченко (тренер Михайло Мокренко) виборола золоту медаль у названій категорії, а представниця Закарпаття Ганна Прокопович (тренер Владислав Федоренко) – володарка срібла.
Щиро вітаємо! Слава Україні!

ОЛЬГА БОЛДУСЄВА – ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ У БІКІНІ СЕРЕД МАЙСТРІВ!  КСЕНІЯ СКОРОХОД  – ВІЦЕЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ У БІКІНІ СЕРЕД МАЙСТРІВ!
ОЛЬГА БОЛДУСЄВА – ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ У БІКІНІ СЕРЕД МАЙСТРІВ!  КСЕНІЯ СКОРОХОД  – ВІЦЕЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ У БІКІНІ СЕРЕД МАЙСТРІВ!ОЛЬГА БОЛДУСЄВА – ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ У БІКІНІ СЕРЕД МАЙСТРІВ!  КСЕНІЯ СКОРОХОД  – ВІЦЕЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ У БІКІНІ СЕРЕД МАЙСТРІВ!

ВНИМАНИЕ!

Это новая версия сайта, она ещё в разработке. 
Перейти на старый сайт можно по ссылке

http://old.fbbu.com.ua/