В категорії МОДЕЛЬНИЙ ФІТНЕС перемогу здобула черкащанка КІРА КОТЛОВА. Саме перемога в абсолютній першості на останніх змаганнях року -Всеукраїнському Турнірі «Різдвяні канікули», дозволила їй стати лідером рейтингу. Дівчина займається в Студії фітнесу та сучасного танцю «ГРАЦІЯ». Тренер КІРИ –Тетяна Пастушко, яка ще зовсім недавно була призером саме в цій категорії на Чемпіонаті України, але серед жінок.
![FBBU РЕЙТИНГ ФББУ FBBU РЕЙТИНГ ФББУ](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/fbbu-rejtynh-fbbu-p93ido50mei9brexv7ile5b4zn4eyjuxbneix0ji2o.jpg)