19 листопада у м. Ліхтенфельс, Німеччина, відбувся Міжнародний чемпіонат Баварії з бодібілдингу в якому участь взяла майстер спорту України Олена Іжикевич з Одеси.
Українка здобула «золото» турніру у бодіфітнесі серед жінок у ростовій категорії понад 165 см та перемогла у абсолютній категорії бодіфітнесу. Наші вітання Олені Іжикевич та її особистому тренеру Віктору Кожушку з черговим успіхом! Слава Україні!
![99 99](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/99-pxydx8w74jxoqpx7i5zkdcw18hsfalzigldgnjggg0.jpg)