Дворазовий призер Чемпіонату світу IFBB-2022 серед чоловіків киянин Станіслав Візенгер (тренер Віктор Кожушко) сьогодні у Санта-Сусанні змагався за третю нагороду цьогорічного світового чемпіонату у класик фізик у ростовій категорії до 171 см. Станіслав був дуже близьким до того щоб покласти до скарбнички збірної України третю медаль, але не вистачило зовсім трішки. Завершив Станіслав Візенгер свій виступ у названій категорії на четвертому місці. Дякуємо за боротьбу і високі результати! Пишаємось! ![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![СТАНІСЛАВ ВІЗЕНГЕР – ЧЕТВЕРТИЙ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ IFBB СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ У КЛАСИК ФІЗИК ДО 171 СМ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/314708019_509728961195138_3720562610954112246_n-1024x768.jpg)