У змаганнях фіт-пар на Кубку світу IFBB у іспанській Санта-Сусанні 6 листопада спортсмени збірної України Наталія Чурило (Закарпатська область, тренер Владислав Федоренко) та Руслан Подопригора (Миколаївська область, тренер Вадим Василевський) вибороли «золото». На четвертому місці ще одна пара з України – Марина Думанська (Одеська область) та Олександр Савченко (Одеська область, тренер Дмитро Марченко). Щиро вітаємо спортсменів із вдалим виступом! Слава Україні! ![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
@natawa_bbb @_rusvik_ @alexander_savchenko_official @maryna_dumanska @vadikvasilevskiy @marchenko_dmitriy @fedorenko_vladyslav #fbbu #fbbuofficial #фббу
![НАТАЛІЯ ЧУРИЛО ТА РУСЛАН ПОДОПРИГОРА – ПЕРЕМОЖЦІ КУБКУ СВІТУ IFBB СЕРЕД ФІТ-ПАР! МАРИНА ДУМАНСЬКА ТА ОЛЕКСАНДР САВЧЕНКО – ЧЕТВЕРТІ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/pary-768x1024.jpg)
![НАТАЛІЯ ЧУРИЛО ТА РУСЛАН ПОДОПРИГОРА – ПЕРЕМОЖЦІ КУБКУ СВІТУ IFBB СЕРЕД ФІТ-ПАР! МАРИНА ДУМАНСЬКА ТА ОЛЕКСАНДР САВЧЕНКО – ЧЕТВЕРТІ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/pary2-768x1024.jpg)
![НАТАЛІЯ ЧУРИЛО ТА РУСЛАН ПОДОПРИГОРА – ПЕРЕМОЖЦІ КУБКУ СВІТУ IFBB СЕРЕД ФІТ-ПАР! МАРИНА ДУМАНСЬКА ТА ОЛЕКСАНДР САВЧЕНКО – ЧЕТВЕРТІ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/pary3-1024x768.jpg)