Володаркою срібної медалі Кубку світу IFBB, який приймає м. Санта-Сусанна, Іспанія, сьогодні стала Катерина Бортничук з Києва. Вихованка заслуженого тренера України Віталія Талавери посіла друге місце серед жінок у бодіфітнесі у ростовій категорії до 163 см. У цій же категорії шосте місце в активі киянки Аміни Зідан.
Наші вітання спортсменкам з успішними виступами на Кубку світу IFBB-2022! ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![КАТЕРИНА БОРТНИЧУК – СРІБНА ПРИЗЕРКА КУБКУ СВІТУ IFBB СРЕД ЖІНОК У БОДІФІТНЕСІ ДО 163 СМ! АМІНА ЗІДАН – ШОСТА](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/bortnychuk.jpg)