24 жовтня у м. Йонджу, Південна Корея, посол України в Республіці Корея Пономаренко Дмитро Георгійович провів зустріч з членами збірної команди України з бодібілдингу, які тріумфально виступили на Чемпіонаті світу IFBB серед жінок з фітнесу та Кубку світу IFBB з бодібілдингу (19-23.10.2022, м. Йонджу, Південна Корея).
Нагадаємо, що спортсмени збірної України на Чемпіонаті світу серед жінок вибороли 30 медалей (18 золотих медалей, 8 срібних медалей, 4 бронзові медалі). У командному заліку на Чемпіонаті світу збірна України посіла перше місце серед жінок та перше місце серед юніорів та майстрів. На Кубку світу серед чоловіків в активі збірної України дві золоті медалі і друге місце у командному заліку.
![ПОСОЛ УКРАЇНИ В РЕСПУБЛІЦІ КОРЕЯ ДМИТРО ПОНОМАРЕНКО ЗУСТРІВСЯ ЗІ СПОРТСМЕНАМИ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ З БОДІБІЛДИНГУ](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/311780671_499169725584395_9219007208386219644_n.jpg)
![ПОСОЛ УКРАЇНИ В РЕСПУБЛІЦІ КОРЕЯ ДМИТРО ПОНОМАРЕНКО ЗУСТРІВСЯ ЗІ СПОРТСМЕНАМИ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ З БОДІБІЛДИНГУ](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312891657_499169805584387_5966949762618869760_n-1024x768.jpg)