За підсумками змагань у м. Йонджу, Південна Корея, збірна команда України з бодібілдингу посіла перші місця у командному заліку Чемпіонату світу IFBB серед жінок, юніорок і майстрів, а також друге командне місце в активі національної збірної у заліку Кубку світу IFBB серед чоловіків!
Вітаємо всіх шанувальників українського бодібілдингу з успіхами!
Слава Україні! Слава українському бодібілдингу!
![ЗБІРНА КОМАНДА УКРАЇНИ - ПЕРША У КОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ IFBB СЕРЕД ЖІНОК ТА ДРУГА НА КУБКУ СВІТУ IFBB СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312565945_497600785741289_6167976119359271554_n-819x1024.jpg)
![ЗБІРНА КОМАНДА УКРАЇНИ - ПЕРША У КОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ IFBB СЕРЕД ЖІНОК ТА ДРУГА НА КУБКУ СВІТУ IFBB СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312731779_497600789074622_2647774030227493378_n-819x1024.jpg)
![ЗБІРНА КОМАНДА УКРАЇНИ - ПЕРША У КОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ IFBB СЕРЕД ЖІНОК ТА ДРУГА НА КУБКУ СВІТУ IFBB СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/312722858_497600799074621_5934867449939667919_n-818x1024.jpg)