21 жовтня у м. Йонджу, Південна Корея, на Чемпіонаті світу IFBB золоті медалі у бодібілдингу у змаганнях змішаних пар виграла українська пара Любов Попова (Дніпропетровська область, тренер Максим Приходько) та Станіслав Тарасов (Харківська область, тренер Віктор Кожушко) і тим самим ще раз довели, що Україна – нація №1 у світовому бодібілдингу!
Вітаємо з успіхом чемпіонів світу Любов Попову та Станіслава Тарасова! Слава Україні! Слава українському бодібілдингу! ![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![ЛЮБОВ ПОПОВА ТА СТАНІСЛАВ ТАРАСОВ – ЧЕМПІОНИ СВІТУ З БОДІБІЛДИНГУ У ЗМАГАННЯХ ЗМІШАНИХ ПАР!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/par.jpg)
![ЛЮБОВ ПОПОВА ТА СТАНІСЛАВ ТАРАСОВ – ЧЕМПІОНИ СВІТУ З БОДІБІЛДИНГУ У ЗМАГАННЯХ ЗМІШАНИХ ПАР!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/par2-819x1024.jpg)
![ЛЮБОВ ПОПОВА ТА СТАНІСЛАВ ТАРАСОВ – ЧЕМПІОНИ СВІТУ З БОДІБІЛДИНГУ У ЗМАГАННЯХ ЗМІШАНИХ ПАР!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/par3-819x1024.jpg)