За результатами виступу спортсменок збірної України на Чемпіонаті світу з фіт-модель, який відбувся 1-2 жовтня 2022 року у м. Вільнюс, Литва, національна збірна нашої країни посіла друге місце у командному заліку названих змагань набравши 51 бал.
На першому місці спортсменки команди-господарки чемпіонату – Литви – 71 бал. Збірна Естонії – третя – 29 балів.
Всього у Чемпіонаті світу брали участь спортсменки з 8 країн.
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![ЗБІРНА УКРАЇНИ – ДРУГА У КОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ IFBB З ФІТ-МОДЕЛЬ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/55-819x1024.jpg)