Національна федерація бодібілдингу України

8888777

24 ВЕРЕСНЯ У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ВІДБІР СПОРТСМЕНІВ ДЛЯ УЧАСТІ У ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ IFBB СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ ТА КУБКУ СВІТУ IFBB СЕРЕД ЖІНОК

24 вересня 2022 року у Києві буде проведено відбір спортсменів до складу збірної України з бодібілдингу для участі у Чемпіонаті світу IFBB серед чоловіків та Кубку світу IFBB серед жінок (2-7.11.2022, м. Санта-Сусанна, Іспанія).

Відбірковий захід у своїх стінах прийматиме головний фітнес-клуб Національної федерації бодібілдингу України – «InterFit» на «Олімпійській».

Важливо! Всі спортсмени-чоловіки, які планують брати участь у вищеназваних міжнародних змаганнях у 2022 році повинні прибути 100% на відбір для підписання документів пов’язаних з виїздом з країни на змагання.

Спортсмени, які зараз проживають та тренуються за межами України та претендують на місце у складі збірної України для участі у Чемпіонаті світу IFBB серед чоловіків та Кубку світу IFBB серед жінок повинні до 23 вересня надіслати відео актуальної форми до тренерського комітету ФББУ.

Отже, тренерська рада федерації чекатиме 24 вересня претендентів на включення до складу збірної команди країни у фітнес-клубі «InterFit» на «Олімпійській» (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72). Початок заходу о 13:00.

24 ВЕРЕСНЯ У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ВІДБІР СПОРТСМЕНІВ ДЛЯ УЧАСТІ У ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ IFBB СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ ТА КУБКУ СВІТУ IFBB СЕРЕД ЖІНОК

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ ФББУ!