18 вересня 2022 року на міжнародному турнірі «Арнольд Класик Європа» у Севільї в абсолютній категорії бікіні серед жінок на перемогу претендували вісім кращих з кращих спортсменок змагань. Дуже приємно, що троє з восьми – це спортсменки з збірної України: Наталія Грабарчук (переможниця категорії до 162 см), Христина Карангел (переможниця категорії до 166 см) та Вікторія Лисенко (переможниця категорії до 169 см).
Судді визнали №1 у бікіні серед жінок на «Арнольд Класик Європа-2022» українку Наталію Грабарчук (м. Харків, тренер Дмитро Грабарчук)! Вітаємо з тріумфом! Слава Україні! ![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![НАТАЛІЯ ГРАБАРЧУК – АБСОЛЮТНА ПЕРЕМОЖНИЦЯ «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА-2022» У БІКІНІ СЕРЕД ЖІНОК!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307355686_2325903634214891_1317121854189225648_n.jpg)
![НАТАЛІЯ ГРАБАРЧУК – АБСОЛЮТНА ПЕРЕМОЖНИЦЯ «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА-2022» У БІКІНІ СЕРЕД ЖІНОК!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307956914_2325903654214889_3062767078199278503_n-819x1024.jpg)