У змаганнях наймасовішої жіночої категорії бодібілдингу – бікіні першою з українок на змагальну сцену турніру «Арнольд Класик Європа-2022» (м. Севілья, Іспанія) 18 вересня вийшла Мирослава Кулик з Ужгорода. Результатом виступу вихованки Юлії Гомбош стало шосте місце у бікіні серед жінок у ростовій категорії до 158 см. Вітаємо!
![куо куо](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/kuo-puy4w1yr354qmhm17nu07uu0td2t83qj9rfbvhklds.jpg)
МИРОСЛАВА КУЛИК – ШОСТА НА «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА-2022» У БІКІН СЕРЕД ЖІНОК ДО 158 СМ
- ЗМАГАННЯ, НОВИНИ
- 18 Вересня, 2022
- 17:15