По-справжньому «золотим» виявилося повернення на сцену після чотирирічної перерви для Христини Карангел з Одеси. Вихованка Катерини Стоянової 18 вересня 2022 року перемогла на міжнародному турнірі «Арнольд Класик Європа» (м. Севілья, Іспанія) у бікіні серед жінок до 166 см. Друге місце у названій категорії посіла Катерина Спєвакова з Києва, яку до змагань готували тренери Ірина Делєва та Максим Приходько. Наші вітання спортсменкам та тренерам з успіхами!
Слава Україні!
![ХРИСТИНА КАРАНГЕЛ – ПЕРЕМОЖНИЦЯ «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА-2022» У БІКІНІ ДО 166 СМ! КАТЕРИНА СПЄВАКОВА – ВІЦЕЧЕМПІОНКА ТУРНІРУ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307290121_2325876794217575_41699860537374718_n-1024x1024.jpg)
![ХРИСТИНА КАРАНГЕЛ – ПЕРЕМОЖНИЦЯ «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА-2022» У БІКІНІ ДО 166 СМ! КАТЕРИНА СПЄВАКОВА – ВІЦЕЧЕМПІОНКА ТУРНІРУ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307918756_2325876800884241_7774435117045081186_n-1024x1024.jpg)