Спортсменка з Вінниччини Юлія Місюга 17 вересня 2022 року у м. Севілья, Іспанія, змагалась на міжнародному турнірі «Арнольд Класик Європа» серед жінок-початківців у бікіні +164 см. На своїх перших міжнародних змаганнях Юлія посіла п’яте місце. Наші вітання! Слава Україні!
![мисюга мисюга](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/mysiuha-puwjekms6g615bndj480k2zhhdaea81eqs2ec20gn4.jpg)
ЮЛІЯ МІСЮГА ПОСІЛА П’ЯТЕ МІСЦЕ НА «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА» СЕРЕД ПОЧАТКІВЦІВ У БІКІНІ!
- ЗМАГАННЯ, НОВИНИ
- 17 Вересня, 2022
- 19:14