Українка Світлана Гордієнко (Полтавська область, м. Кременчук, тренер Олександр Гордієнко, тренер з акробатики Олег Понурко) за декілька годин вперше в своїй кар’єрі змагатиметься на професійному рівні серед спортсменок Elite Pro у акробатичному фітнесі на європейському «Арнольд Класик» у м. Севілья, Іспанія!
Нагадаємо, що сьогодні Світлана Гордієнко здобула медаль аматорських змагань у акробатичному фітнесі на міжнародному турнірі «Арнольд Класик Європа».
Бажаємо спортсменці збірної України успіхів у Elite Pro!
![СВІТЛАНА ГОРДІЄНКО СЬОГОДНІ ДЕБЮТУЄ У ПРОФЕСІЙНОМУ ДИВІЗІОНІ ELITE PRO!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307634130_2324026317735956_7531710850769849807_n-819x1024.jpg)