Перше “золото” в скарбничку збірної команди України на міжнародному турнірі з бодібілдингу “Арнольд Класик Європа”, який сьогодні розпочався у іспанській Севільї, поклав Роман Губрій. Спортсмен з Донецької області здобув перемогу серед чоловіків у класик фізик до 175 см. Підготував переможця “Арнольд Класик Європа” заслужений тренер України Віталій Талавера.
Вітаємо Романа Губрія, його особистого тренера та всю Україну з перемогою! Слава Україні! Слава українському бодібілдингу!
![РОМАН ГУБРІЙ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ "АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА -2022" У КЛАСИК ФІЗИК!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307434394_2323857077752880_8272300419642384479_n-819x1024.jpg)
![РОМАН ГУБРІЙ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ "АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА -2022" У КЛАСИК ФІЗИК!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307129229_2323857074419547_629375248266139164_n-819x1024.jpg)
![РОМАН ГУБРІЙ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ "АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА -2022" У КЛАСИК ФІЗИК!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307306806_2323857067752881_6332495130688325296_n-819x1024.jpg)