Медальним дублем сьогодні відзначились спортсмени ФББУ на міжнародному турнірі з бодібілдингу «Арнольд Класик Європа» (м. Севілья, Іспанія) у класик фізик серед чоловіків понад 180 см. У названій категорії Олександр Мінча (Закарпатська область, тренер Талавера Віталій) посів друге місце, а Олександр Стаднік (Вінницька область, тренер Кожушко Віктор) став володарем бронзової медалі. Щирі вітання спортсменам та тренерам з медальними успіхами на «Арнольд Класик Європа-2022»! Слава Україні! Слава українському бодібілдингу! ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![ОЛЕКСАНДР МІНЧА ТА ОЛЕКСАНДР СТАДНІК – МЕДАЛІСТИ «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА-2022» У КЛАСИК ФІЗИК!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307438358_2323892384416016_3967114914103257815_n.jpg)
![ОЛЕКСАНДР МІНЧА ТА ОЛЕКСАНДР СТАДНІК – МЕДАЛІСТИ «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА-2022» У КЛАСИК ФІЗИК!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307151995_2323892387749349_3981793949078100427_n.jpg)