Яна Широких (тренер Віктор Кожушко) на міжнародному турнірі з бодібілдингу «Арнольд Класик Європа» (м. Севілья, Іспанія) вдруге за день завершила виступ у кроці від призової трійки. До четвертого місця у вуменс фізик у відкритій віковій групі, Яна додала аналогічний результат у вуменс фізик серед майстрів +35 років. Вітаємо!
![шир3 шир3](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/shyr3-puuunncrcyfl24a1mt24cy1m68czls3mqibg60l5c0.jpg)
ЯНА ШИРОКИХ У КРОЦІ ВІД ПРИЗОВОЇ ТРІЙКИ НА «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА-2022» У ВУМЕНС ФІЗИК СЕРЕД МАЙСТРІВ!
- ЗМАГАННЯ, НОВИНИ
- 16 Вересня, 2022
- 19:58