Спортсменка збірної України Катерина Радецька (тренер Віктор Кожушко) прибула до румунського міста Сібіу, де сьогодні успішно пройшла процедуру реєстрації учасників міжнародного турніру з бодібілдингу “Romanian International Grand Prix”.
Одеситка змагатиметься за нагороди змагань 3 вересня у бодіфітнесі серед жінок у відкритій ростовій категорії. Бажаємо успіхів Катерині на румунській сцені! ??????
![изображение_viber_2022-09-02_22-48-52-258 изображение_viber_2022-09-02_22-48-52-258](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/yzobrazhenye_viber_2022-09-02_22-48-52-258-pu6otmdbh7w1nxnfk59zfxj4977rofkzggov827hhc.jpg)
КАТЕРИНА РАДЕЦЬКА ЗАРЕЄСТРУВАЛАСЬ ДЛЯ УЧАСТІ У МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ З БОДІБІЛДИНГУ “ROMANIAN INTERNATIONAL GRAND PRIX”
- ЗМАГАННЯ, НОВИНИ
- 2 Вересня, 2022
- 22:50