Національна федерація бодібілдингу України

84

13 СЕРПНЯ У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ВІДБІР СПОРТСМЕНІВ ДЛЯ УЧАСТІ У МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ

13 серпня 2022 року у Києві буде проведено відбір спортсменів до складу збірної України з бодібілдингу для участі у міжнародному турнірі “Арнольд Класик Європа” (16-18.09.2022, м. Севілья, Іспанія), Чемпіонаті світу IFBB серед жінок та Кубку світу IFBB серед чоловіків (18-23.10.2022, м. Йонджу, Південна Корея).

Відбірковий захід у своїх стінах прийматиме головний фітнес-клуб Національної федерації бодібілдингу України – «InterFit» на «Олімпійській».

Важливо! Всі спортсмени-чоловіки, які планують брати участь у вищеназваних міжнародних змаганнях у 2022 році повинні прибути 100% на відбір для підписання документів пов’язаних з виїздом з країни на змагання.

Спортсмени, які зараз проживають та тренуються за межами України та претендують на місце у складі збірної України для участі у турнірі “Арнольд Класик Європа”, Чемпіонаті світу IFBB серед жінок та Кубку світу IFBB серед чоловіків, повинні до 10 серпня 2022 року надіслати відео актуальної форми до тренерського комітету ФББУ.

Отже, тренерська рада федерації чекатиме 13 серпня претендентів на включення до складу збірної команди країни у фітнес-клубі « InterFit» на «Олімпійській» (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72). Початок заходу о 12:00.

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ ФББУ!