З 18 по 23 жовтня 2022 року у м. Йонджу, Південна Корея, проходитиме Чемпіонат світу IFBB серед жінок (юніорки, відкрита вікова категорія, майстри) та Кубок світу IFBB серед чоловіків (юніори, відкрита вікова категорія, майстри). У названих змаганнях братимуть участь спортсмени збірної команди України з бодібілдингу.
Нагадуємо, що спортсмени, які планують брати участь у міжнародних змаганнях з бодібілдингу у другій половині 2022 року і раніше не були включені до складу збірних команд України, повинні взяти участь у відборі, який буде проходити у серпні. Про дату та місце проведення відбору спортсмени будуть проінформовані додатково.
Слідкуйте за новинами ФББУ!
![ЧЕМПІОНАТ СВІТУ IFBB СЕРЕД ЖІНОК ТА КУБОК СВІТУ IFBB СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ ПРИЙМАТИМЕ ПІВДЕННА КОРЕЯ](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/yzobrazhenye_viber_2022-07-04_15-40-55-427-212x300.jpg)