Національна федерація бодібілдингу України

fbbu-stranytsy-p93h7w78vhbhbo3ht5fikotmj514uu0e8vln2ahem8

ВАЖЛИВО! ОНОВЛЕННЯ СПИСКІВ ЗБІРНИХ КОМАНД УКРАЇНИ З БОДІБІЛДИНГУ-2022

Тренерський комітет ФББУ з метою уточнення даних та внесення змін до списків збірних команд України з бодібілдингу на 2022 рік звертається до спортсменів, які планують брати участь у міжнародних змаганнях з бодібілдингу у другій половині 2022 року, зокрема у Міжнародному турнірі “Арнольд Класик Європа”, Чемпіонатах та Кубках світу, турнірах серії «Diamond Cup» та інших внесених до календаря змагань IFBB.

Шановні спортсмени! Якщо ви плануєте брати участь у міжнародних змаганнях з бодібілдингу у другій половині 2022 року, то вам обов’язково треба заповнити заяву спортсмена до Тренерської ради ФББУ для участі у міжнародних змаганнях. Заяву можна завантажити на офіційному сайті федерації fbbu.com.ua у розділі «Документи для змагань» https://fbbu.com.ua/dokumenty/ .
Заповнену заяву треба надіслати на електронну пошту ФББУ ufbb@i.ua до 25 червня 2022 року.

Тим спортсменам у кого змінився особистий тренер, треба написати відповідну заяву до Тренерської ради ФББУ і надіслати на електронну пошту ФББУ ufbb@i.ua до 25 червня 2022 року.
Спортсменам збірної команди України, які змінили прізвище, треба надіслати копії підтверджуючих зміну прізвища документів на електронну пошту ФББУ ufbb@i.ua до 25 червня 2022 року.

Заяви, що надійдуть після 25 червня 2022 року, до уваги братися не будуть.

Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp