11 червня у місті Санта-Сусанна, Іспанія, пройшов турнір професіоналів Elite Pro «Mr. & Ms. Europe Pro». Український бодібілдинг на змаганнях представляла одеситка Віолета Паламарчук (тренер Максим Сіденко), для якої це були перші змагання на рівні Elite Pro. Віолета змагалась у відкритій категорії бікіні і посіла високе шосте місце серед одинадцяти спортсменок. Вітаємо та бажаємо успіхів! ![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
@violeta_palamarchuk @maks.sidenko @ifbbelitepro_official @ifbb_elitepro_ukraine_official #fbbuofficial #fbbu #фббу
![ВІОЛЕТА ПАЛАМАРЧУК ПОСІЛА ШОСТЕ МІСЦЕ НА ПРОФЕСІЙНОМУ ТУРНІРІ «MR. & MS. EUROPE PRO»](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-12_09-29-46-975555-1024x592.jpg)
![ВІОЛЕТА ПАЛАМАРЧУК ПОСІЛА ШОСТЕ МІСЦЕ НА ПРОФЕСІЙНОМУ ТУРНІРІ «MR. & MS. EUROPE PRO»](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/5555666-1024x826.jpg)
![ВІОЛЕТА ПАЛАМАРЧУК ПОСІЛА ШОСТЕ МІСЦЕ НА ПРОФЕСІЙНОМУ ТУРНІРІ «MR. & MS. EUROPE PRO»](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/8888-1024x732.jpg)