Порадували сьогодні результатами шанувальників українського бодібілдингу спортсменки національної збірної на міжнародному турнірі “IFBB Diamond Cup Hungary”, які змагались у дисципліні фіт-модель серед жінок.
У ростовій категорії до 163 см Наталія Черевична (м. Київ, тренер Віктор Кожушко) стала срібною призеркою змагань, а Каріна Ніколаєва (м. Запоріжжя, тренер Михайло Кисляков) виборола бронзову медаль.
Найбільшого успіху у Будапешті сьогодні досягла Анастасія Тереховська (м. Харків, тренер Олексій Кірпач), яка здобула перемогу у ростовій категорії +163 см.
Таким чином, в активі спортсменок збірної команди України повний комплект нагород у фіт-модель на “IFBB Diamond Cup Hungary”.
Щиро вітаємо спортсменок та тренерів ФББУ з медальними успіхами на угорській сцені! Слава Україні! Слава українському бодібілдингу!![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
@kariokara @natali_cherevychna @terehovskaya_fitness @kozhushkoviktor @kysliakov_m #fbbuofficial #fbbu #фббу
![УКРАЇНКИ ВИБОРОЛИ ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ НАГОРОД У ФІТ-МОДЕЛЬ НА "IFBB DIAMOND CUP HUNGARY"](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/mod1-819x1024.jpg)
![УКРАЇНКИ ВИБОРОЛИ ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ НАГОРОД У ФІТ-МОДЕЛЬ НА "IFBB DIAMOND CUP HUNGARY"](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/mod2-819x1024.jpg)
![УКРАЇНКИ ВИБОРОЛИ ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ НАГОРОД У ФІТ-МОДЕЛЬ НА "IFBB DIAMOND CUP HUNGARY"](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/mod3-819x1024.jpg)
![УКРАЇНКИ ВИБОРОЛИ ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ НАГОРОД У ФІТ-МОДЕЛЬ НА "IFBB DIAMOND CUP HUNGARY"](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/mod4-819x1024.jpg)
![УКРАЇНКИ ВИБОРОЛИ ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ НАГОРОД У ФІТ-МОДЕЛЬ НА "IFBB DIAMOND CUP HUNGARY"](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/mod5-819x1024.jpg)
![УКРАЇНКИ ВИБОРОЛИ ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ НАГОРОД У ФІТ-МОДЕЛЬ НА "IFBB DIAMOND CUP HUNGARY"](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/mod7-819x1024.jpg)