Вдало виступили 28 травня у Талліні спортсменки збірної України на Чемпіонаті Європи з фіт-модель серед жінок у категорії до 164 см.
Киянка Марина Петрук в названій категорії стала чемпіонкою Європи. Каріна Ніколаєва (тренер Михайло Кисляков) з Запоріжжя – володарка бронзової медалі, а Наталія Чурило (тренер Владислав Федоренко) з Закарпаття звершила свій виступ на естонській сцені на четвертому місці.
Вітаємо! Слава Україні! ![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![МАРИНА ПЕТРУК – ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ З ФІТ-МОДЕЛЬ! КАРІНА НІКОЛАЄВА – БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА! НАТАЛІЯ ЧУРИЛО – ЧЕТВЕРТА!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/petruk-819x1024.jpg)
![МАРИНА ПЕТРУК – ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ З ФІТ-МОДЕЛЬ! КАРІНА НІКОЛАЄВА – БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА! НАТАЛІЯ ЧУРИЛО – ЧЕТВЕРТА!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/petruk2-820x1024.jpg)
![МАРИНА ПЕТРУК – ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ З ФІТ-МОДЕЛЬ! КАРІНА НІКОЛАЄВА – БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА! НАТАЛІЯ ЧУРИЛО – ЧЕТВЕРТА!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/petruk3-819x1024.jpg)