Є перше “золото” України на Чемпіонаті Європи-2022! Гімн України у іспанський Санта-Сусанні 6 травня пролунав на честь перемоги конотопчанки Тетяни Москаленко (тренер Віктор Кожушко) на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу та фітнесу у велнес фітнесі серед жінок-майстрів 40-44 роки. Щиро вітаємо всю Україну з успіхом! Дякуємо захисникам України за можливість змагатися на представницьких змаганнях та прославляти нашу державу! Слава Україні! Героям слава! ![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![ТЕТЯНА МОСКАЛЕНКО - ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ У ВЕЛНЕС ФІТНЕСІ СЕРЕД ЖІНОК-МАЙСТРІВ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/mosk1-767x1024.jpg)
![ТЕТЯНА МОСКАЛЕНКО - ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ У ВЕЛНЕС ФІТНЕСІ СЕРЕД ЖІНОК-МАЙСТРІВ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/280185387_2215702661901656_8995417786633144291_n-767x1024.jpg)