Втретє за день, завдячуючи перемогам конотопчанки Тетяни Москаленко, на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу та фітнесу пролунав Гімн України. Минуло лише декілька годин після абсолютного тріумфу вихованки тренера Віктора Кожушка у велнес фітнесі серед жінок-майстрів на Чемпіонаті Європи у Іспанії, а Тетяна Москаленко не зупинилася на досягнутому і виграла титул чемпіонки континенту у велнес фітнесі серед жінок у ростовій категорії до 158 см.
Наші вітання! Три “золота” Чемпіонату Європи за день – дуже круто!
Дякуємо! Слава Україні! Героям слава!
![ТЕТЯНА МОСКАЛЕНКО - ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ У ВЕЛНЕС ФІТНЕСІ СЕРЕД ЖІНОК!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/280179780_2215785821893340_5429381250937621092_n-819x1024.jpg)
![ТЕТЯНА МОСКАЛЕНКО - ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ У ВЕЛНЕС ФІТНЕСІ СЕРЕД ЖІНОК!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/280102302_2215790538559535_3896699229720343037_n-819x1024.jpg)