Продовжив медальну ходу збірної України на Чемпіонаті світу з бодібілдингу та фітнесу (м. Санта-Сусанна, Іспанія) сьогодні Дмитро Сімак. Киянин посів третє місце у класичному бодібілдингу серед чоловіків у ростовій категорії до 180 см. Бронзовий успіх з Дмитром розділяє його особистий тренер Віктор Кожушко.
Наші вітання!
![555 555](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/555-scaled-pfkzz2l2s70gz7zv7turv8kbfhbym5g2tj04hcfebk.jpg)
ДМИТРО СІМАК – БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З КЛАСИЧНОГО БОДІБІЛДИНГУ!
- ЗМАГАННЯ, НОВИНИ
- 4 Листопада, 2021
- 21:43