Тріумфально виступили сьогодні на міжнародному турнірі з бодібілдингу “Diamond Cup Serbia”, який приймало місто Чачак, українські спортсмени Вікторія Лисенко з Дніпра та Дмитро Марченко з Одеси.
Вікторія Лисенко (тренер Руслан Баштанник) стала абсолютною переможницею турніру у фітнес-бікіні, а Дмитро Марченко (тренер Ганна Марченко) виборов титул абсолютного переможця “Diamond Cup Serbia” у бодібілдингу.
За абсолютні перемоги разом із трофеями титуловані українці отримали карти професіоналів Elite Pro.
ВІТАЄМО!
#ifbb #weareifbb #serbia #cacak #ifbbelitepro #diamondcup #classicphysique #classic #bodybuilding #fitness #bikini
@vik_tory_fit @marchenko_dmitriy![ВІКТОРІЯ ЛИСЕНКО ТА ДМИТРО МАРЧЕНКО - АБСОЛЮТНІ ПЕРЕМОЖЦІ ТУРНІРУ "DIAMOND CUP SERBIA"!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/2-1-819x1024.jpg)
![ВІКТОРІЯ ЛИСЕНКО ТА ДМИТРО МАРЧЕНКО - АБСОЛЮТНІ ПЕРЕМОЖЦІ ТУРНІРУ "DIAMOND CUP SERBIA"!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/2-1-819x1024.jpg)