Національна федерація бодібілдингу України

888444

Станіслав Тарасов: «Пишаюся тим, що переміг на своєму першому «Арнольді»

Одним з героїв міжнародного турніру з бодібілдингу «Арнольд Класик Європа», який пройшов з 17 по 19 вересня в Севільї, став Станіслав Тарасов. Харків’янин здобув перемогу на європейському «Арнольді» в класик фізик серед чоловіків в категорії +180 см і посів друге місце в абсолютній категорії. Що вразило і запам’яталося найбільше на «Арнольд Класик Європа-2021» Станіслав розповів пресслужбі ФББУ.
Станіслав Тарасов:
«Це був мій перший «Арнольд Класик ». Перше, що вразило – це місце реєстрації і проведення змагань, ну і організація в цілому.
Велика кількість сильних спортсменів буквально в кожній категорії.
Так як «Арнольд Класик» – це не тільки турнір з бодібілдингу, а мультиспортивний фестиваль, то в один і той же час відразу в декількох павільйонах змагалося багато спортсменів в різних видах спорту. Дуже відчувався дух змагань!
Досить великий майданчик за лаштунками для гримування і очікування. Сподобалася сцена, її оформлення і світло.
Дуже гордий, що на першому ж «Арнольді» я став переможцем і був вкрай близький до перемоги в абсолютній категорії.
Окрема подяка моєму тренеру Кожушку Віктору, який як завжди був поруч, гримував, підтримував, налаштовував на перемогу».