Дві спортсменки збірної України у фіналі змагань у бікіні серед жінок до 166 см змагались за нагороди турніру «Арнольд Класик Європа» у Севільї 19 вересня. Віолета Паламарчук (тренер Максим Сіденко) стала володаркою бронзової медалі, а Катерина Стоянова (тренер Дмитро Ноябрьов) завершила змагання на четвертому місці. Зазначимо, що обидві спортсменки представляють місто Одеса. Вітаємо спортсменок з гідними результатами!
![паламарчук паламарчук](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/palamarchuk-pdcm0i4002xi20zn8u9nxugpl9yap8vc1ot26eyla8.jpg)
ВІОЛЕТА ПАЛАМАРЧУК – БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА» У БІКІНІ ДО 166 СМ! КАТЕРИНА СТОЯНОВА – ЧЕТВЕРТА
- ЗМАГАННЯ, НОВИНИ
- 19 Вересня, 2021
- 18:21