Національна федерація бодібілдингу України

Дичковская

ВІКТОРІЯ ЩЕРБАКОВА – ЧЕТВЕРТА НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ ELITE PRO І «ARNOLD CLASSIC EUROPE ELITE PRO SHOW» У ВЕЛНЕСІ. НАТАЛІЯ ДІЧКОВСЬКА – П’ЯТА У ВУМЕНС ФІЗИК. ГАННА СКВОРЦОВА НЕ ПОТРАПИЛА У ТОП-10 У БІКІНІ

На дебютних для себе Чемпіонаті світу серед професіоналів Elite Pro та турнірі «Arnold Classic Europe IFBB Elite Pro Show», які пройшли 18 вересня у Севільї у кроці від трійки призерів завершила змагання харків’янка Вікторія Щербакова (тренер Вадим Василевський). Вікторія посіла високе четверте місце у велнесі.

Заслужений майстер спорту України, легендарна Наталія Дічковська (тренер Олексій Меркушев) з Одеси відзначилась п’ятим місцем  у вуменс фізик.

Представниця Дніпра Ганна Скворцова змагаючись вперше на світовому чемпіонаті серед Elite Pro не змогла потрапити до десятки кращих спортсменок у бікіні.
ВІКТОРІЯ ЩЕРБАКОВА – ЧЕТВЕРТА НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ ELITE PRO І «ARNOLD CLASSIC EUROPE ELITE PRO SHOW» У ВЕЛНЕСІ. НАТАЛІЯ ДІЧКОВСЬКА – П’ЯТА У ВУМЕНС ФІЗИК. ГАННА СКВОРЦОВА НЕ ПОТРАПИЛА У ТОП-10 У БІКІНІ ВІКТОРІЯ ЩЕРБАКОВА – ЧЕТВЕРТА НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ ELITE PRO І «ARNOLD CLASSIC EUROPE ELITE PRO SHOW» У ВЕЛНЕСІ. НАТАЛІЯ ДІЧКОВСЬКА – П’ЯТА У ВУМЕНС ФІЗИК. ГАННА СКВОРЦОВА НЕ ПОТРАПИЛА У ТОП-10 У БІКІНІ ВІКТОРІЯ ЩЕРБАКОВА – ЧЕТВЕРТА НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ ELITE PRO І «ARNOLD CLASSIC EUROPE ELITE PRO SHOW» У ВЕЛНЕСІ. НАТАЛІЯ ДІЧКОВСЬКА – П’ЯТА У ВУМЕНС ФІЗИК. ГАННА СКВОРЦОВА НЕ ПОТРАПИЛА У ТОП-10 У БІКІНІ ВІКТОРІЯ ЩЕРБАКОВА – ЧЕТВЕРТА НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ ELITE PRO І «ARNOLD CLASSIC EUROPE ELITE PRO SHOW» У ВЕЛНЕСІ. НАТАЛІЯ ДІЧКОВСЬКА – П’ЯТА У ВУМЕНС ФІЗИК. ГАННА СКВОРЦОВА НЕ ПОТРАПИЛА У ТОП-10 У БІКІНІ ВІКТОРІЯ ЩЕРБАКОВА – ЧЕТВЕРТА НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ ELITE PRO І «ARNOLD CLASSIC EUROPE ELITE PRO SHOW» У ВЕЛНЕСІ. НАТАЛІЯ ДІЧКОВСЬКА – П’ЯТА У ВУМЕНС ФІЗИК. ГАННА СКВОРЦОВА НЕ ПОТРАПИЛА У ТОП-10 У БІКІНІ ВІКТОРІЯ ЩЕРБАКОВА – ЧЕТВЕРТА НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ ELITE PRO І «ARNOLD CLASSIC EUROPE ELITE PRO SHOW» У ВЕЛНЕСІ. НАТАЛІЯ ДІЧКОВСЬКА – П’ЯТА У ВУМЕНС ФІЗИК. ГАННА СКВОРЦОВА НЕ ПОТРАПИЛА У ТОП-10 У БІКІНІ

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ ФББУ!