Національна федерація бодібілдингу України

EL2_5883_web

АЛІНА ЯМАН – ВІЦЕЧЕМПІОНКА СВІТУ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ ELITE PRO У БОДІФІТНЕСІ І СРІБНА ПРИЗЕРКА «ARNOLD CLASSIC EUROPE ELITE PRO SHOW»!

Спортсменка з Полтавщини Аліна Яман 18 вересня у іспанській Севільї змагалась у бодіфітнесі на Чемпіонаті світу серед професіоналів Elite Pro та турнірі «Arnold Classic Europe IFBB Elite Pro Show», де стала володаркою срібних нагород. На професійному рівні це найкращий результат для Аліни, адже на аналогічних минулорічних змаганнях українка посіла треті місця.
Вітаємо Аліну зі здобутками!АЛІНА ЯМАН - ВІЦЕЧЕМПІОНКА СВІТУ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ ELITE PRO У БОДІФІТНЕСІ І СРІБНА ПРИЗЕРКА «ARNOLD CLASSIC EUROPE ELITE PRO SHOW»! АЛІНА ЯМАН - ВІЦЕЧЕМПІОНКА СВІТУ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ ELITE PRO У БОДІФІТНЕСІ І СРІБНА ПРИЗЕРКА «ARNOLD CLASSIC EUROPE ELITE PRO SHOW»! АЛІНА ЯМАН - ВІЦЕЧЕМПІОНКА СВІТУ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ ELITE PRO У БОДІФІТНЕСІ І СРІБНА ПРИЗЕРКА «ARNOLD CLASSIC EUROPE ELITE PRO SHOW»! АЛІНА ЯМАН - ВІЦЕЧЕМПІОНКА СВІТУ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ ELITE PRO У БОДІФІТНЕСІ І СРІБНА ПРИЗЕРКА «ARNOLD CLASSIC EUROPE ELITE PRO SHOW»! АЛІНА ЯМАН - ВІЦЕЧЕМПІОНКА СВІТУ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ ELITE PRO У БОДІФІТНЕСІ І СРІБНА ПРИЗЕРКА «ARNOLD CLASSIC EUROPE ELITE PRO SHOW»! АЛІНА ЯМАН - ВІЦЕЧЕМПІОНКА СВІТУ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ ELITE PRO У БОДІФІТНЕСІ І СРІБНА ПРИЗЕРКА «ARNOLD CLASSIC EUROPE ELITE PRO SHOW»!

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ ФББУ!