Представник сонячної Одещини Олександр Савченко (тренер Дмитро Марченко) 18 вересня у Севільї посів друге місце на міжнародному турнірі з бодібілдингу «Арнольд Класик Європа». Олександр змагався у менс фізик серед чоловіків у категорії до 176 см.
Також у менс фізик серед чоловіків, але у категорії до 170 см на п’ятому місці завершив свій виступ сьогодні киянин Віталій Салата (тренер Дмитро Горобець).
Наші вітання!
![ОЛЕКСАНДР САВЧЕНКО – СРІБНИЙ ПРИЗЕР «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА» У МЕНС ФІЗИК! ВІТАЛІЙ САЛАТА – П’ЯТИЙ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/savchenko-2-768x1024.jpg)
![ОЛЕКСАНДР САВЧЕНКО – СРІБНИЙ ПРИЗЕР «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА» У МЕНС ФІЗИК! ВІТАЛІЙ САЛАТА – П’ЯТИЙ!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/salata5-768x1024.jpg)