Національна федерація бодібілдингу України

Зимогляд4

ЗДОБУТКИ УКРАЇНЦІВ НА «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА» У КЛАСИК ФІЗИК: ЗИМОГЛЯД – ПЕРШИЙ, ПАВЛОВ ТА СІРЕНКО – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ!

ЗДОБУТКИ УКРАЇНЦІВ НА «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА» У КЛАСИК ФІЗИК: ЗИМОГЛЯД – ПЕРШИЙ, ПАВЛОВ ТА СІРЕНКО – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ!

Перші медалі для збірної команди України на міжнародному турнірі з бодібілдингу «Арнольд Класик Європа», який сьогодні розпочався у м. Севілья (Іспанія), здобули представники дисципліни класик фізик. У ростовій категорії до 171 см бронзовим призером став Олександр Сіренко з Полтавської області.

У категорії до 175 см перемогу здобув сумчанин Юрій Зимогляд (тренер Вадим Василевський), а бронзовим призером став Олексій Павлов (тренер Віктор Кожушко) з Харкова.

Наші вітання!

ЗДОБУТКИ УКРАЇНЦІВ НА «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА» У КЛАСИК ФІЗИК: ЗИМОГЛЯД – ПЕРШИЙ, ПАВЛОВ ТА СІРЕНКО – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ! ЗДОБУТКИ УКРАЇНЦІВ НА «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА» У КЛАСИК ФІЗИК: ЗИМОГЛЯД – ПЕРШИЙ, ПАВЛОВ ТА СІРЕНКО – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ! ЗДОБУТКИ УКРАЇНЦІВ НА «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА» У КЛАСИК ФІЗИК: ЗИМОГЛЯД – ПЕРШИЙ, ПАВЛОВ ТА СІРЕНКО – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ! ЗДОБУТКИ УКРАЇНЦІВ НА «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА» У КЛАСИК ФІЗИК: ЗИМОГЛЯД – ПЕРШИЙ, ПАВЛОВ ТА СІРЕНКО – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ! ЗДОБУТКИ УКРАЇНЦІВ НА «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА» У КЛАСИК ФІЗИК: ЗИМОГЛЯД – ПЕРШИЙ, ПАВЛОВ ТА СІРЕНКО – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ! ЗДОБУТКИ УКРАЇНЦІВ НА «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА» У КЛАСИК ФІЗИК: ЗИМОГЛЯД – ПЕРШИЙ, ПАВЛОВ ТА СІРЕНКО – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ! ЗДОБУТКИ УКРАЇНЦІВ НА «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА» У КЛАСИК ФІЗИК: ЗИМОГЛЯД – ПЕРШИЙ, ПАВЛОВ ТА СІРЕНКО – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ! ЗДОБУТКИ УКРАЇНЦІВ НА «АРНОЛЬД КЛАСИК ЄВРОПА» У КЛАСИК ФІЗИК: ЗИМОГЛЯД – ПЕРШИЙ, ПАВЛОВ ТА СІРЕНКО – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ!

ВНИМАНИЕ!

Это новая версия сайта, она ещё в разработке. 
Перейти на старый сайт можно по ссылке

http://old.fbbu.com.ua/