Приємні новини надійшли зі столиці Латвії, де на міжнародному турнірі «IFBB INTERNATIONAL LATVIAN CUP RIGA PEARL» сьогодні дві срібні нагороди виборола Катерина Миронюк (тренер Ірина Лучишина). Киянка стала другою у фіт-модель і бікіні серед жінок у ростовій категорії +169 см. Наші вітання!
Названий турнір не єдині змагання, які сьогодні проходять у Ризі. О 17:00 розпочинається Чемпіонат Європи з фіт-модель, де Україну представлятимуть вищеназвана Катерина Миронюк (+172 см) та полтавка Марина Полапа (до 172 см). Слідкуйте за новинами ФББУ!
![изображение_viber_2021-09-12_17-01-46-277777 изображение_viber_2021-09-12_17-01-46-277777](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/yzobrazhenye_viber_2021-09-12_17-01-46-277777-pd0ckrd7dmbz2imsv1pjtklk8sbwjmr3gv4nbvt16o.jpg)
КАТЕРИНА МИРОНЮК – ДВІЧІ СРІБНА ПРИЗЕРКА «IFBB INTERNATIONAL LATVIAN CUP RIGA PEARL»!
- ЗМАГАННЯ, НОВИНИ
- 12 Вересня, 2021
- 21:51