За вагомий особистий внесок у розвиток та пропагування фізичної культури та спорту в м. Києві та Україні, високу професійну майстерність та з нагоди Дня фізичної культури і спорту подяки сьогодні від міського голови Києва Віталія Кличка отримали три спортсмена ФББУ:
Катерина Іщенко, Марія Маєвська та Назар Туранський. Вітаємо!
@katerina.astapenko @mariia_maievska_ifbb @kyiv_fbbu #fbbu #fbbuofficial #ФББУ
![241733429_2034182363387021_42063786981173715_n 241733429_2034182363387021_42063786981173715_n](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/241733429_2034182363387021_42063786981173715_n-pcx8zofvqv91jxo1sn41t9o6jg0gqz7v65pcgnz0w0.jpg)
КАТЕРИНУ ІЩЕНКО, МАРІЮ МАЄВСЬКУ ТА НАЗАРА ТУРАНСЬКОГО НАГОРОДИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА КИЄВА
- НОВИНИ
- 10 Вересня, 2021
- 22:32