28 серпня в місті Аура на Мальті пройшла реєстрація учасників турніру професіоналів Elite Pro «IFBB ELITE PRO MALTA-2021». Україну представить на престижному турнірі майстер спорту України міжнародного класу з Луцька Антон Папежук, який змагатиметься у дисципліні менс фізик.
Антон успішно пройшов реєстрацію та вже налаштовується на боротьбу за нагороди 29 серпня.
Нагадаємо, що у червні у чеському місті Острава лучанин став переможцем професійного турніру «IFBB ELITE CZECHIA PRO». Готує атлета до змагань Дмитро Горобець.
![5555 5555](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/5555-pcbd2q7e6lrs2jcb6qhpu2cjuv8uqybuoop07oyv5s.jpg)
АНТОН ПАПЕЖУК ПРЕДСТАВИТЬ УКРАЇНУ НА ПРОФЕСІЙНОМУ ТУРНІРІ «IFBB ELITE PRO MALTA-2021»
- ЗМАГАННЯ, НОВИНИ
- 28 Серпня, 2021
- 22:43