Сьогодні родина ФББУ вітає з Днем народження Яну Широких, віцечемпіонку Європи серед майстрів 2018 року з бодіфітнесу, бронзову призерку чемпіонату світу серед майстрів 2019 року з бодіфітнесу, переможницю турніру IFBB Diamond Cup 2018 року з бодіфітнесу, бронзову призерку міжнародного турніру «Арнольд Класик Європа» 2018 року з бодіфітнесу.
Яно, вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Хай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!
![1595368122555 1595368122555](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/1595368122555-pah4yni6c9lv4peqv2tfwhbe2qwiemtjr5moof3znk.jpg)