26 серпня ФББУ щиро вітає з Днем народження Наталію Прохорову, бронзову призерку чемпіонату світу 2019 року у вуменс фізик, срібна призерка серед жінок та бронзова призерка серед жінок-майстрів міжнародного турніру «Арнольд Класик Європа» 2019 року у вуменс фізик, переможницю міжнародного турнуру «IFBB Diamond Cup Ostrava» 2019 року у вуменс фізик, бронзову призерку міжнародного турніру «IFBB Diamond Cup Budapest» 2019 року у вуменс фізик.
Наталіє, в цей святковий день вітаємо Вас та щиро бажаємо гарного настрою, приємних нових, здоров’я міцного і щастя великого!
![Вітаємо з Днем народження Наталію Прохорову!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/74961386_739208643265554_3020949712468443136_n.jpg)