21 серпня команда ФББУ вітає з Днем народження Ольгу Степіну, майстра спорту України з бодібілдингу, чемпіонку Європи з фітнесу серед юніорів 2010 року, бронзову призерку чемпіонату Європи з фітнесу серед юніорів 2011 року, бронзову призерку чемпіонату світу з фітнесу серед юніорів 2011 року, багаторазову переможницю та призерку всеукраїнських змагань з фітнесу.
Ольго, бажаємо Вам безмежного щастя, міцного здоров’я, натхнення, нових перемог! З Днем народження!
![Вітаємо з Днем народження Ольгу Степіну!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/829.jpg)
![Вітаємо з Днем народження Ольгу Степіну!](https://fbbu.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/827.jpg)