• Слайд 1
 
interatletika.com




Президент – Делієв Ігор Анатолійович

Почесний Президент – Долгокір Андрій Іванович

Помічник Президента - Пархоменко Валерій Володимирович

Виконавчий директор - Бабіч Валерій Володимирович

Генеральний cекретар – Кислий Олександр Олександрович 

Віце-президенти:

Талавера Віталій Сергійович,

Єрьомін Олександр Михайлович,

Гордієнко Олександр Станіславович,

Делієва Ірина Ігорівна

Тренерський комітет: 

Талавера Віталій Сергійович (голова комітету,тренер чоловічої збірної),

Кухарчук Андрій Володимирович (бодібілдинг),

Горобець Дмитро Петрович (чоловіки фізик та чоловіки маскуляр фізик),

Василевський Вадим Сергійович (класичний фізик, класичний бодібілдинг, змішані пари, чоловіки фітнес),

Меркушев Олексій Георгійович (тренер жіночої збірної, жінки бікіні, бодіфітнес, жінки велнес фітнес),

Дічковська Наталія Вікторівна (жінки фізик),

Оробець Оксана Юріївна (жінки фітнес),

Оробець Антоніна Левківна (дитячо-юнацький фітнес),

Горобець Анастасія Юріївна (жінки модельний фітнес).

Суддівський комітет:

Єрьомін Олександр Михайлович (голова),

Уткін Олександр (Замісник),

Бойко Світлана,

Болтишева Катерина

Міжнародний комітет: Делієва Ірина Ігорівна (голова)

Технічний комітет: Біленко Сергій Володимирович

Комітет спортсменів:  Коротка Кристина Мерабівна (голова)

Дисциплінарний комітет:

Кисляков Михайло Володимирович (голова),

Булах Сергій Михайлович,

Василевський Вадим Сергійович,

Могер Андрій Володимирович,

Торбан Ігор Олександрович,

Жулінська Олена Андріївна.

Медичний комітет: Ноябрьов Дмитро Валентинович

Комітет зі ЗМІ:

Колтаков Микола (голова),

Даніленко Олександр (замісник)

Правовий комітет:

Соколов Вадим Григорович (голова),

Крештофов Дмитро Олександрович,

Грищенко Євгеній Юрійович,

Колодчин Дмитро Васильович

Юридичний супровід: Ревунова Аліна Олександрівна

Ревізор: Ревунова Аліна Олександрівна

Виконком ФББУ:

1. Делієв Ігор Анатолійович                            

2. Долгокір Андрій Іванович                            

3. Кислий Олександр Олександрович 

4. Талавера Віталій Сергійович                     

5. Єрьомін Олександр Михайлович              

6. Гордієнко Олександр Станіславович        

7. Делієва Ірина Ігорівна                                  

8. Меркушев Олексій Георгійович                

9. Кожушко Віктор Вікторович                       

10. Пархоменко Валерій Володимирович 

11. Соколов Вадим Григорович                     

12. Біленко Сергій Володимирович              

13. Ноябрьов Дмитро Валентинович